Lightning (8.x-2.05) - en to az translation catalogue (46 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Content
az: Məzmun

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: On
az: Aktiv

en: File
az: Fayl

en: Size
az: Ölçü

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Preview
az: Önizləmə

en: Help
az: Dəstək

en: Core
az: Nüvə

en: Layout
az: Şablon

en: Upload
az: Yükləmə

en: All
az: Hammısı

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Page
az: Səhifə

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Off
az: Söndürülüb

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: N/A
az: Yox

en: Desc
az: azaldın

en: User login
az: Loqin

en: Sort by
az: Sırala

en: File Upload
az: Fayl yüklə

en: or
az: və ya

en: Permissions
az: İcazələr

en: Document
az: Sənəd

en: Tabs
az: Tablar

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Permission
az: İcazə

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Moderation state
az: Moderasiya vəziyyəti

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Basic page
az: Əsas səhifə

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
az: Statik məzmununuz üçün <em>əsas səhifələrdən</em> istifadə edin, məsələn, "Haqqımızda" səhifəsi.

en: Media Image
az: Media Şəkli

en: Site branding
az: Saytın markalanması
