Lightning (8.x-2.05) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: User login
ga: Logáil isteach úsáideora

en: or
ga: nó

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
