Lightning (8.x-2.05) - en to mr translation catalogue (24 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Content
mr: साहित्य

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: On
mr: वर

en: File
mr: फाईल

en: Size
mr: आकार

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Help
mr: मदत

en: Core
mr: मूळ

en: Layout
mr: मांडणी

en: Upload
mr: अपलोड

en: All
mr: सर्व

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Page
mr: पान

en: Off
mr: बंद

en: User login
mr: सदस्य आगमन

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Powered by Drupal
mr: 'द्रुपल'मध्ये बनवलेली साईट

en: Basic page
mr: साधे पान
