Lightning (8.x-2.11) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Content
os: Мидис

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: File
os: Файл

en: Reset
os: Раздæрау

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Image
os: Сурæт

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Core
os: Астæумагъз
