Lightning (8.x-2.14) - en to lv translation catalogue (49 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Content
lv: Saturs

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: On
lv: Aktīvs

en: File
lv: Fails

en: Reset
lv: Attīrīt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Image
lv: Attēls

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Help
lv: Palīdzība

en: Core
lv: Kodols

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: All
lv: Visi

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Page
lv: Lapa

en: Database
lv: Datubāze

en: Off
lv: Izslēgts

en: Roles
lv: Lomas

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Desc
lv: Dilst.

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: File Upload
lv: Failu Augšupielāde

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Document
lv: Dokuments

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Permission
lv: Atļauja

en: Administrator
lv: Administrators

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Library
lv: Bibliotēka

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Media browser
lv: Mediju pārlūks

en: Instagram posts.
lv: Instagram ieraksti.

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: Basic block
lv: Vienkāršs bloks

en: A basic block contains a title and a body.
lv: Vienkāršam blokam ir nosaukums un saturs.
