Lightning (8.x-2.17) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: Help
ml: സഹായം

en: Core
ml: കോര്‍

en: Upload
ml: അപ്‌ലോഡ്

en: Basic page
ml: അടിസ്ഥാന താള്‍
