Lightning (8.x-2.17) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: File
ps: دوتنه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Image
ps: انځور

en: Preview
ps: مخليد

en: Help
ps: مرسته

en: Upload
ps: پورته کول

en: All
ps: ټول

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Page
ps: پاڼه

en: Media
ps: رسنۍ

en: User login
ps: غړي کارن نوم

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Permissions
ps: اجازې

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Permission
ps: اجازه
