Lightning (8.x-2.17) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Content
se: Sisdoallu

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: File
se: Fiila

en: Image
se: Govva

en: Help
se: Veahkki

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: Video
se: Filbma
