Lightning (8.x-2.18) - en to dz translation catalogue (18 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: User login
dz: ལག་ལེན་པ་ ནང་བསྐྱོད།

en: Permission
dz: གནང་བ།
