Lightning (8.x-2.18) - en to lt translation catalogue (51 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Content
lt: Turinys

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: On
lt: Įjungta

en: Version
lt: Versija

en: File
lt: Failas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Help
lt: Pagalba

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Upload
lt: Įkelti

en: Continue
lt: Tęsti

en: All
lt: Visi

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Page
lt: Puslapis

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Off
lt: Išjungta

en: Roles
lt: Rolės

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: User login
lt: Nariams

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: File Upload
lt: Failo įkėlimas

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Permission
lt: Leidimai

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Submit button text
lt: Pateikimo mygtuko tekstas

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Library
lt: Biblioteka

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu

en: Basic block
lt: Paprastas blokas

en: A basic block contains a title and a body.
lt: Paprastas blokas turi pavadinimą ir turinį,
