Lightning (8.x-2.22) - en to hu translation catalogue (70 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Content
hu: Tartalom

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: On
hu: Be

en: Version
hu: Verzió

en: File
hu: Fájl

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Image
hu: Kép

en: Settings
hu: Beállítások

en: Preview
hu: Előnézet

en: Help
hu: Súgó

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Continue
hu: Folytatás

en: All
hu: Mind

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Page
hu: Oldal

en: Embedded
hu: Beágyazott

en: Database
hu: Adatbázis

en: Off
hu: Ki

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Advanced
hu: Haladó

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Media
hu: Média

en: Desc
hu: Csökk

en: User login
hu: Bejelentkezés

en: Destination
hu: Cél

en: Sort by
hu: Rendezés

en: File Upload
hu: Fájlfeltöltés

en: Video
hu: Videó

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Document
hu: Dokumentum

en: Tabs
hu: Fülek

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Permission
hu: Jogosultság

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: Landing page
hu: Befogadó oldal

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Meta tags
hu: Meta jelölők

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Tweet
hu: Csirip

en: Submit button text
hu: Beküldés gomb felirata

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: Powered by Drupal
hu: Drupal működteti

en: Contact Form
hu: Kapcsolatfelvételi űrlap

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Moderation state
hu: Moderációs állapot

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Basic page
hu: Egyszerű oldal

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hu: Az <em>egyszerű oldal</em> használatos az állandó tartalmakhoz, ilyen például a „Bemutatkozás” oldal.

en: Media browser
hu: Médiaböngésző

en: Video URL
hu: Videó webcíme

en: Footer menu
hu: Lábléc menü

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Media Image
hu: Kép média

en: A boolean indicating whether the node is published.
hu: Logikai érték, amely a tartalom közzétételi állapotát jelzi.

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje

en: Basic block
hu: Egyszerű blokk

en: A basic block contains a title and a body.
hu: Egy egyszerű, címet és törzset tartalmazó blokk.

en: Entity type ID
hu: Entitástípus azonosító
