Lightning (8.x-2.23) - en to mn translation catalogue (21 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Content
mn: Агуулга

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: File
mn: Файл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Help
mn: Тусламж

en: Upload
mn: Оруулах

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: All
mn: Бүгд

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Page
mn: Хуудас

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх
