Lightning (8.x-2.24) - en to gl translation catalogue (45 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Content
gl: Contido

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Enabled
gl: Activado

en: On
gl: Activo

en: Version
gl: Versión

en: File
gl: Ficheiro

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Preview
gl: Vista previa

en: Help
gl: Axuda

en: Layout
gl: Disposición

en: Upload
gl: Subir

en: Continue
gl: Continuar

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Embedded
gl: Incrustado

en: Database
gl: Base de datos

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Media
gl: Medios

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Destination
gl: Destino

en: File Upload
gl: Subida de ficheiro

en: Permissions
gl: Permisos

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Permission
gl: Permiso

en: Administrator
gl: Administrador

en: Embed Code
gl: Código embebido

en: Image Browser
gl: Explorador de imaxes

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Submit button text
gl: Texto do botón de envío

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
