Lightning (8.x-2.25) - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Content
bg: Съдържание

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: On
bg: Включи

en: Version
bg: Версия

en: File
bg: Файл

en: - None -
bg: - Не -

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Help
bg: Справка

en: Upload
bg: Трансфер

en: Continue
bg: Продължи

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Off
bg: Изключи

en: Roles
bg: Роли

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Media
bg: Медия

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Permissions
bg: Права

en: Permission
bg: Разрешение
