Lightning (8.x-2.25) - en to sk translation catalogue (44 entries)

en: Body
sk: Text

en: Content
sk: Obsah

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: On
sk: Zapnúť

en: Version
sk: Verzia

en: File
sk: Súbor

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Preview
sk: Náhľad

en: Help
sk: Pomoc

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Upload
sk: Nahrať

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Database
sk: Databáza

en: Off
sk: Vypnúť

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Media
sk: Médiá

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: File Upload
sk: Nahrávanie súboru

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Tabs
sk: Záložky

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Meta tags
sk: Meta tagy

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Submit button text
sk: Text na tlačítku pre odoslanie

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: Scheduler
sk: Plánovač

en: Content moderation
sk: Moderovanie obsahu

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: User account menu
sk: Používateľské menu
