Lightning (8.x-2.25) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Content
ru: Утка

en: Cancel
ru: Соксаары

en: Description
ru: Тодарадып бижиири

en: File
ru: Файл

en: Image
ru: Чурук

en: Help
ru: Дуза

en: Page title
ru: Арынның ады

en: Media
ru: Медиа

en: User login
ru: Кирери
