Lightning (8.x-2.26) - en to be translation catalogue (39 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Content
be: Змесціва

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: On
be: На

en: Version
be: Версія

en: File
be: Файл

en: - None -
be: - Нічога -

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Help
be: Дапамога

en: Upload
be: Загрузіць

en: Continue
be: Працягнуць

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Database
be: База дадзеных

en: Roles
be: Ролі

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Media
be: Мультымедыя

en: User login
be: Уваход для карыстальнікаў

en: File Upload
be: Загрузіць файл

en: Permissions
be: Правы

en: Permission
be: Дазвол

en: Administrator
be: Адміністратар

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
be: Выкарыстоўвайце <em>асноўныя старонкі</em> для вашага статычнага змесціва, такога як старонка "Пра нас"

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў

en: Basic block
be: Звычайны блок

en: A basic block contains a title and a body.
be: Звычайны блок мае загаловак і тэкст
