Lightning (8.x-2.26) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Body
ur: متن

en: Content
ur: متن

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Enabled
ur: فعال

en: On
ur: آن

en: Version
ur: ورژن

en: File
ur: فائل

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Image
ur: تصویر

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Preview
ur: جائزہ

en: Help
ur: مدد

en: Roles
ur: رولز
