Lightning (8.x-2.29) - en to uk translation catalogue (69 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Content
uk: Вміст

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: On
uk: Увімкнено

en: Version
uk: Версія

en: File
uk: Файл

en: - None -
uk: - Немає -

en: Image
uk: Зображення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Help
uk: Довідка

en: Layout
uk: Макет

en: Upload
uk: Викласти

en: Continue
uk: Продовжити

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Embedded
uk: Вбудований

en: Database
uk: База даних

en: Off
uk: Вимкнено

en: Roles
uk: Ролі

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Advanced
uk: Розширені

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Media
uk: Медіа

en: User login
uk: Вхід

en: Destination
uk: Місце призначення

en: File Upload
uk: Завантаження файлу

en: Video
uk: Відео

en: Permissions
uk: Повноваження

en: Document
uk: Документ

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Permission
uk: Повноваження

en: Administrator
uk: Адміністратор

en: Embed Code
uk: Приклад коду

en: Image Browser
uk: Оглядач зображень

en: Landing page
uk: Цільова сторінка

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Meta tags
uk: Мета-теґи

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Tweet
uk: Твіт

en: Internal
uk: Внутрішнє

en: Submit button text
uk: Текст кнопки надсилання

en: Publishing status
uk: Стан публікації

en: Powered by Drupal
uk: Працює на Drupal

en: Scheduler
uk: Планувальник

en: Contact Form
uk: Контактна форма

en: Content moderation
uk: Модерація матеріалів

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Basic page
uk: Проста сторінка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
uk: <em>Прості сторінки</em> використовуються для розміщення незмінюваного вмісту на кшталт сторінки 'Про нас'.

en: Media browser
uk: Медіа-оглядач

en: Video URL
uk: URL відео

en: Footer menu
uk: Меню нижнього колонтитулу

en: Panelizer
uk: Панелайзер

en: Instagram posts.
uk: Дописи в Instagram.

en: Media Image
uk: Медіа-зображення

en: A boolean indicating whether the node is published.
uk: Булева індикація того, чи опублікований матеріал.

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: Instagram post
uk: Допис в Instagram

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: User account menu
uk: Меню облікового запису користувача

en: Basic block
uk: Простий блок

en: A basic block contains a title and a body.
uk: Простий блок складається із заголовка і вмісту.

en: Rich Text
uk: Форматований текст
