Lightning (8.x-2.29) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: On
gu: ચાલુ

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Help
gu: મદદ

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Destination
gu: લક્ષ્યસ્થાન

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: Permission
gu: પરવાનગી

en: Administrator
gu: સંચાલક

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
