Lightning (8.x-2.29) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Content
mk: Содржина

en: Remove
mk: Одстрани

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Settings
mk: Поставки

en: Help
mk: Помош

en: Roles
mk: Улоги
