Lightning Core (6.1.0) - en to ms translation catalogue (25 entries)

en: Body
ms: Kandungan

en: Content
ms: Kandungan

en: Description
ms: Huraian

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Edit
ms: Sunting

en: Search
ms: Carian

en: Reset
ms: Set semula

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Keywords
ms: Kata kunci

en: Picture
ms: Gambar

en: Page
ms: Halaman

en: Off
ms: Tutup

en: Roles
ms: Peranan

en: Promoted to front page
ms: Dipromosikan ke laman depan

en: Authored by
ms: Dikarang oleh

en: Desc
ms: Menurun

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Authored on
ms: Dikarang pada

en: Permissions
ms: Kebenaran

en: Permission
ms: Keizinan

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Basic page
ms: Laman asas

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ms: Gunakan <em>halaman asas</em> untuk kandungan statik anda, seperti halaman 'Perihal Kami'.

en: Asc
ms: Menaik
