Lightning Core (8.x-2.0) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: On
ka: ჩართვა

en: Search
ka: ძიება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Image
ka: სურათი

en: Page
ka: გვერდი

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Roles
ka: როლები

en: Desc
ka: აღწერა

en: Permissions
ka: უფლებები

en: Permission
ka: უფლება

en: - All -
ka: - ყველა -
