Lightning Core (8.x-2.16) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Content
ca: Contingut

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: On
ca: Actiu

en: - None -
ca: - Cap -

en: Image
ca: Imatge

en: Database
ca: Base de dades

en: Off
ca: Inactiu

en: Roles
ca: Rols

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Permissions
ca: Permisos

en: Permission
ca: Permís

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ca: Utilitzeu les <em>pàgines bàsiques</em> per al vostre contingut estàtic, com una pàgina de 'Qui som'.

en: Basic Page
ca: Pàgina Bàsica

en: A boolean indicating whether the node is published.
ca: Un booleà que indica si el node està publicat.
