Lightning Core (8.x-3.10) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: On
el: Ανοικτό

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Picture
el: Εικόνα

en: Page
el: Σελίδα

en: Off
el: Κλειστό

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Permissions
el: Άδειες

en: Permission
el: Άδεια

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Your virtual face or picture.
el: Το εικονικό σας πρόσωπο ή εικόνα.

en: Your search did not return any results.
el: Η αναζήτηση δεν επέστρεψε αποτελέσματα.

en: Basic page
el: Βασική σελίδα

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
el: Χρησιμοποιήστε τις <em>βασικές σελίδες</em> για το στατικό σας περιεχόμενο, όπως μια σελίδα 'Σχετικά'.

en: Asc
el: Αύξ
