Lightning Core (8.x-3.12) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Body
af: Teks

en: Content
af: Inhoud

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: On
af: Op

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: - None -
af: - Geen -

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Picture
af: Prentjie

en: Page
af: Bladsy

en: Roles
af: Rolle

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Authored on
af: Geskep op

en: Permissions
af: Regte

en: Permission
af: Permissie

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
