Lightning Core (8.x-3.6) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: - All -
my: - အားလုံး -
