Lightning Core (8.x-3.6) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Content
sl: Vsebine

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Page
sl: Stran

en: Roles
sl: Vloge

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Authored by
sl: Avtor

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Permission
sl: Dovoljenje
