Lightning Core (8.x-4.0-beta1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Content
mn: Агуулга

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Picture
mn: Зураг

en: Page
mn: Хуудас

en: Roles
mn: Үүргүүд
