Lightning Core (8.x-4.0) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Content
et: Sisu

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: On
et: Sees

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: - None -
et: - Puudub -

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Picture
et: Pilt

en: Page
et: Lehekülg

en: Database
et: Andmebaas

en: Off
et: Väljas

en: Roles
et: Rollid

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Permissions
et: Õigused

en: Permission
et: Õigus

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Your virtual face or picture.
et: Sinu virtuaalne nägu või pilt.

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
