Lightning Core (8.x-4.3) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Content
is: Innihald

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkt

en: On
is: Virkjað

en: Links
is: Hlekkir

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Keywords
is: Lykilorð

en: Picture
is: Mynd

en: Page
is: Síða

en: Database
is: Gagnagrunnur

en: Off
is: Af

en: Roles
is: Hlutverk

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Authored by
is: Höfundur

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Permissions
is: Réttindi

en: Permission
is: Réttindi

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Publishing status
is: Birtingarstaða

en: Your virtual face or picture.
is: Net- andlit eða mynd.
