Lightning Core (8.x-4.3) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Content
mk: Содржина

en: Search
mk: Барање

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Roles
mk: Улоги

en: - All -
mk: - Сите -
