Lightning Core (8.x-4.4) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Keywords
or: ସୂଚକ ଶବ୍ଦ

en: Promoted to front page
or: ମୂଳ ପୃଷ୍ଠା କୁ ଉତ୍ତରୋନ୍ନତି

en: Authored on
or: ଲିଖିତ ଦିନାଂକ

en: Permissions
or: ଅନୁମତି
