Lightning Core (8.x-4.7) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: On
ne: माथि

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Picture
ne: तस्विर

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Database
ne: डेटाबेस

en: Roles
ne: भूमिका

en: Authored by
ne: लेखक

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Permission
ne: अनुमति

en: Basic page
ne: मूल पृष्ठ
