Lightning Core (8.x-5.0) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Content
bs: Sadržaj

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Search
bs: Pretraga

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Picture
bs: Slika

en: Page
bs: Strana

en: Roles
bs: Uloge

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Authored by
bs: Napisao

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authored on
bs: Napisano

en: Permissions
bs: Dozvole

en: Permission
bs: Dozvole
