Lightning Core (8.x-5.1) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: On
gu: ચાલુ

en: Links
gu: કડીઓ

en: Search
gu: શોધ

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: Permission
gu: પરવાનગી

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
