Lightning Core (8.x-5.10) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Search
is: Leita

en: Reset
is: Tómstilla

en: - None -
is: - Einki -

en: Keywords
is: Lyklaorð

en: Picture
is: Mynd

en: Page
is: Síða

en: Roles
is: Leiklutir

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: Permissions
is: Rættindi

en: Permission
is: Rættindi
