Lightning Core (8.x-5.10) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: Picture
kn: ಚಿತ್ರ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: Permission
kn: ಅನುಮತಿ

en: Basic page
kn: ಮೂಲ ಪುಟ
