Lightning Core (8.x-5.4) - en to eu translation catalogue (27 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Content
eu: Edukia

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Links
eu: Estekak

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Picture
eu: Irudia

en: Page
eu: Orria

en: Database
eu: Datu-base

en: Roles
eu: Zereginak

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Desc
eu: Beheraka

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Permission
eu: Baimena

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: Your virtual face or picture.
eu: Zure aurpegi birtuala edo argazkia

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.

en: Asc
eu: Goraka
