Lightning Core (8.x-5.4) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Content
jv: Konten

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: Links
jv: Tautan

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: Picture
jv: Gambar

en: Page
jv: Kācā

en: Roles
jv: Parāgā

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Permission
jv: Kawenangan

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
jv: Gunaknā <em>kācā dhasar</em> kanggo kontèn statis Sampéyan, kaya déné kācā 'Ngenani aku'.

en: Asc
jv: Urut Maju
