Lightning Core (all releases) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Page
bg: Страница

en: Roles
bg: Роли

en: Permissions
bg: Права

en: Permission
bg: Разрешение
