Lightning Core (all releases) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Keywords
bn: কী-ওয়ার্ড

en: Roles
bn: ভূমিকা
