Lightning Core (all releases) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Search
bs: Pretraga

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Page
bs: Strana

en: Roles
bs: Uloge

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Permissions
bs: Dozvole

en: Permission
bs: Dozvole
