Lightning Core (8.x-5.5) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Page
ku: پەڕە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: Basic page
ku: پەڕەی سەرەتایی

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ku: جۆری <em>پەڕە سەرەتاییەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی نەگۆڕاوی وەک پەڕەی "دەربارەی ماڵپەڕ".
