Lightning Core (8.x-5.7) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Description
si: විස්තරය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Picture
si: පින්තූරය

en: Permissions
si: අවසර

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
