Lightning Layout (3.0.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Location
km: ទីតាំង

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ
