Lightning Layout (3.0.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: On
lt: Įjungta

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Summary
lt: Įžanga

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Off
lt: Išjungta

en: Location
lt: Vieta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį
