Lightning Layout (8.x-2.0-alpha12) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: On
et: Sees

en: Image
et: Pilt

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Layout
et: Paigutus

en: Off
et: Väljas

en: Location
et: Asukoht

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Banner
et: Bänner

en: Banner block
et: Bänneri plokk
