Lightning Layout (8.x-2.0-alpha12) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Description
it: Descrizione

en: On
it: Acceso

en: Image
it: Immagine

en: Summary
it: Sommario

en: Off
it: Spento

en: Location
it: Posizione

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Landing page
it: Pagina di destinazione
