Lightning Layout (8.x-2.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Description
ca: Descripció

en: On
ca: Actiu

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Summary
ca: Resum

en: Layout
ca: Disposició

en: Off
ca: Inactiu

en: Location
ca: Localització

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada
